Rekonstrukce a zateplování fasád Brno, Blansko a okol

Provádíme zateplování i rekonstrukce starých fasád, samozřejmostí je realizace nezateplených fasád pomocí nejrůznějších omítkových systémů. Naše firma disponuje lešením, nejsme tedy omezeni pouze na přízemní stavby.

Rekonstrukce a zateplování fasád Brno, Blansko a okolí – kompletně

Zateplování fasád či jejich rekonstrukce provádíme kompletně, od případného odstraní staré fasády až po realizaci nátěru vybraným materiálem. Naše firma dodá veškerý potřebný materiál pro novou fasádu, tím pádem máte s celou realizací minimum starostí. Samozřejmostí je také poradenství, protože problematika venkovní fasády je poměrně složité téma.

Rekonstrukce a zateplování fasád Brno, Blansko a okolí – s čím pracujeme?

-          Zateplování provádíme pomocí fasádního polystyrenu nebo minerální vaty podle požadavků klienta

-          Stavební chemii jako například lepidla nebo štukové omítky používáme od kvalitních a prověřených dodavatelů.

-          Povrchovou úpravu nejčastěji provádíme pomocí jemné štukové omítky a fasádní barvy nebo přímo pomocí pigmentovaných akrylátových, silikátových nebo silikonových omítek.

-          Sokl stavby realizujeme podle požadavků a technických možností stavby, je možné využít extrudovaný polystyren + mozaikové omítky, nebo fasádní obklad, případně některou z odvětrávaných variant. Meze se prakticky nekladou.

V případě, že jste nenašli ty správné informace, neváhejte se na nás obrátit na email: aspirant@aspirant.cz nebo tel: +420 724 249 530.

Zpracování cenových nabídek a konzultace nabízíme ZDARMA.